دل نوشته های خوز

دل نوشته های یک قربانی عملیات های تروریستی در خوزستان

تضییع حقوق قومیت عرب توسط عناصر تروریست ؟!

تروریستهای تجزیه طلب و متواری به کشورهای غر بی که با ژست حقوق بشری ؟! دم از تضییع حقوق بشر در خوزستان می زنند ، اول از همه خودشان باید حقوق بشر را رعایت کنند . ظاهرآ این گروه ها و افراد با حضور در اروپا وآشنائی با فرهنگ این کشورها؟! جاهلیت را از سر بیرون کرده اند و در چرخشی 180 درجه ای گذشته خود را فراموش کرده اند ، فراموش کرده اند که تا دیروز مراکز عمومی ، بانک ها و خیابان های اهواز توسط این افراد به خاک خون کشیده می شد و زنان وکودکان و مردان بی گناه تکه تکه می شدند . شما اشتباه می کیند ؟! ذهن مردم ما پا ک شدنی نیست  . به یاد می آورد بمب گذاری خونین بانک سامان را ،  به یاد می آورد بمب گذاری در خیابان سلمان فارسی قبل از افطار را ، به یاد می آورد بمب گذاری در مقابل بیمارستان رازی را و...
شما اشتباه می کنید با در آوردن لباس تروریست و پوشیدن کت وشلوار چیزی را تغییر نمی دهید . آقایان وجدان عفراوی ، حبیب نبگان ، عادل سویدی ، صلاح مزرعه ، محمود مزرعه ، عادل نیسی ، حاتم نیسی ، احمد نیسی ، زمان سلیمانی و دهها خود فروخته و طرد شده قومیت عرب آیا شما جنایات وبمب گذاری  خود را فراموش کرده اید . اگر خود را به غفلت زده اید ویا تعمداً جنایات خود را پنهان می کنید ، ما مردم خوزستان خوب به یاد داریم .


برچسب‌ها: قومیت, عرب, تروریست, اروپا, صهیونیست
+ نوشته شده در  جمعه سی ام دی 1390ساعت 14:33  توسط جاسم عبدالله  | 

پیوند العربیه با جریان خلق عرب برای ایجاد بحران در جمهوری اسلامی

برگرفته از خوزبلاگ : در سلسله حرکت های بیداری اسلامی در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس ، شبکه تلویزیونی تحت سلطه آنها می کوشند فشار افکار عمومی را از سمت خود بکاهند و آن را با دیگر کشورها هدایت کنند ، غافل از اینکه ملت های هوشیار منطقه در بازی آنها جایی نخواهند داشت .
شبکه تلویزیونی العربیه که برنامه های ضد ایرانی آن زبان زد عامه می باشد ، در جدیدترین اقدام خود و پس از راه اندازی بخش فارسی سایت خود ، اقدام به استخدام عناصر وابسته به جریان خلق عربی کرده است که می توان از اعضای فعال این گروهک در العربیه به نام های مسعود الفلک ، عبدالهادی عبدالعال ، موسی شریفی فرید ، ایلیا جزائری و رمضان الساعدی که اسامی آنها نیز در سایت العربیه موجود است اشاره کرد . (اینجا کلیک کنید)
شبکه تلویزیونی العربیه که به دلیل مواضع صهیونیستی اش در کشورهای منطقه به (( العبریه )) مشهور است ، برای تقویت جریان خلق عرب ، با تعدادی از عناصر تجزیه طلب در چهره ی خبرنگار و تحلیل گر سیاسی ، قرارداد همکاری بسته است .
گفتنی است در پی حرکت بیداری اسلامی در کشورهای عربی، عوامل پشت پرده شبکه مذکور برای مقابله با حوادث و وقایع جاری و انتقال بحران به جمهوری اسلامی در آستانه‌ی انتخابات نهمین دوره‌ مجلس شورای اسلامی، مبادرت به سرمایه‌گذاری و جذب عناصر تجزیه طلب کرده‌اند.
لازم به ذکر است این شبکه به ظاهر تلویزیونی در ایام فتنه ۸۸ و پس از آن بعنوان حامی فتنه سبز و گروهکهای تروریستی وابسته به این جریان عمل می کرد.


برچسب‌ها: العربیه, خلق عرب, فتنه, ایران, بحران
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هشتم دی 1390ساعت 18:40  توسط جاسم عبدالله  | 

محمود مزرعه (ابو بشار) از ناموس فروشی تا دفاع از ناموس ؟

به نقل از خوز بلاگ : محمود مزرعه (ابو بشار) که روزگاری در سوسنگرد و بستان زندگی می کرد و از فرق سر تا نوک پا دیدگاه های کمونیستی پیدا کرده بود ، با ساواک و رژیم شاهنشاهی دمخور بود .
 
  محمود مزرعه ، تروریست احوازی
 او حدود دو سال به عضویت ساواک درآمده بود . وی به اتفاق خانواده اش روزگاری برای رضایت اربابانشان دختران ونوامیس مردم غیور عرب را به بهائی اندک به آنها می فروختند .
 با یکی از بزرگان منطقه سوسنگرد که صحبت می کردم ایشان ، خانواده محمود مزرعه را از خائنین به قومیت عرب میدانست و می گفت که خیانت و ناموس فروشی اینها با آب زمزم هم پاک نمی شود .
وی که بعد از انقلاب به خارج از کشور گریخت و الان لندن نشین شده است همانند دامادش صلاح مزرعه سودای ریاست جمهوری الاحواز را در سر دارد .
او چهره ی خبیث و خیانت کار آشکار خود را عوض کرده است و در چهره ای جدید دم از دفاع از ناموس ، حقوق زنان و دختران عرب خوزستان میزند .

دل نوشته های خوز : ولی باید به او گفت که پوشیدن کت و شلوار و زدن کراوات خیانت ها شما را پاک نخواهد کرد و ما مردم خوزستان کارهای تو را فراموش نخواهیم کرد .


برچسب‌ها: محمود مزرعه, صلاح مزرعه, ناموس, عرب, خیانت
+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم دی 1390ساعت 15:25  توسط جاسم عبدالله  | 

وقتی تروریست ها خود را آزادی خواه می خوانند

هر از گاهی به صفحات اینترنتی گروهک های تروریستی موسوم به الاحوازی که آنها سر تا پا 20 یا 30 نفر هم نمی شوند ، سر می زنم ، نوشته های خنده داری را مطالعه می کنم که دوست دارم آنها را نیز با دوستان دیگر در میان بگذارم .

این تروریست های خود فروخته که به خانواده ، فامیل ، همشهری و هم وطنان خود رحم نکرده اند و بخاطر منافع مالی (البته یه روزی جیره شان قطع خواهد شد ) و صرفا بخاطر یک گرین کارت ، اقامت اروپا ، به واقعیت ها پشت کرده اند . آنها همه چیز را خاکستری می بینند . آنها با دشمنان قسم خورده این مرز و بوم دست دوستی و همکاری داده اند .

آری آنها همان کسانی هستند که بمب گذاری و ترور افراد در زمره افتخارات خود می دانند و بدان مغرور هستند . آنها دایه دار حمایت از مردم خوزستان و اعراب ایران هستند ولی نکته جالب اینجاست که همین ها ویدیو و عکس های بمب گذاری های خوزستان را در آرشیو توانایی های خود به دید بازدیدکنندگان خود می گذارند . سوال اینجاست ... اگر آنها طرفدار عرب های خوزستان هستند ، چرا در سال 1384 در بمب گذاری های خود ، در محله عرب نشین ، در زمان اذان مغرب و همزمان با زمان افطاری اقدام به انفجار بمب های خود کردند ؟

دشمنی های دانمارک با مسلمانان هیچ گاه از ذهن مسلمانان فراموش نخواهد شد ، زمانی که به پیامبر اکرم (ص) توهین نمودند ، همین دانمارک به حبیب نبگان سرکرده تشکیلات تروریستی حرکه النضال که عامل بمب گذاری های خوزستان می باشد ، پناه داده است و به غیر از حبیب نبگان ، به مزدورانی دیگر همچون وی نیز حمایت مالی و معنوی ارایه می دهد که سندی محکمی است بر وابستگی آنها به کشورهای غربی .

خاطرات جنگ ایران و عراق را مطالعه می کردم ، به بخش هایی رسیدم که مردم خوزستان چقدر جانفشانی ها در دفاع از مرز و بوم خود انجام دادند . مردم خوزستان امتحان خود را در دفاع از این انقلاب اسلامی و سرزمین ایران زمین نشان داده اند . آنها با تقدیم هزاران شهید ، غیرت وتعصب خود را به این خاک نشان داده اند . خوزستان سرزمین خوبی هاست ، اینجا جای منافق و دشمن نیست . حرف مردم خوزستان این است :

کج فهمی ، کینه توزی و دشمنی خود را با ملت ایران با نام مردم خوزستان یدک نکشید ، ما هم ایرانی هستیم .


برچسب‌ها: حبیب نبگان, خوزستان, تروریست, ایران, احواز
+ نوشته شده در  شنبه هفدهم دی 1390ساعت 12:44  توسط جاسم عبدالله  | 

احمد شهید ، حامی حقیقت یا به دنبال دشمنی با ملت ایران

آقای احمد شهید گزارش اولیه شما در خصوص حقوق بشر در مورد ایران را خواندم ، در آن اشاره ای به قوم عرب نیز نموده اید ، در تاریخ 21 شهریور ماه 1390 شمسی ، سه نفر بنام های کریم عبدیان ، یاسین غبیشی ، علی ساعدی از هم قومیت های من ، با شما ملاقات کرده اند . با توجه به اینکه سابقه این افراد برای من و عرب های مقیم ایران روشن است این سوال برایم پیش آمد آیا احمد شهید بدنبال حقیقت است ؟ من به عنوان یک عرب ایرانی ، با نفس عمل شما مخالف می باشم و آن را غیر قابل درک می دانم . من شما را به موضوعی ارجاع می دهم .

بنده شما را به موضوعی ارجاع می دهم که با شنیدن آن دل مردم ایران و خصوصا مردم استان خوزستان به درد آمد .

آیا شما می دانید به عنوان سازمان حقوق بشر با سه تروریست ملاقات کرده اید ، آیا ملاقات شما تایید عمل آنها نمی باشد ؟

شما برای اولین بار در تاریخ 21 شهریور 1390 در شهر ژنو با تروریست هایی با نام های کریم عبدیان ، یاسین غبیشی ، علی ساعدی دیدار و گفتگو داشته اید .

آیا تا بحال بمب گذاری های سال 1384 شمسی استان خوزستان ایران به گوشتان رسیده است ؟ آنها ادعای حمایت از عرب های ایران را دارند ولی باید بدانید همین افرادی که با شما دیدار داشته اند ، عامل بمب گذاری ها و ترور های خونین در استان خوزستان ایران بوده اند و عامل شهید شدن 29 نفر و مجروح شدن بیش از 350 نفر شده اند که بیشتر آنها از هم وطنان عرب من بوده اند .

حرکت های مسلحانه و تروریستی در قاموس همه ی انسان ها مردود است و بالطبع برای شما هم همینطور می باشد .

آیا هموطنان عزیز بنده که در داخل ایران ، به خوبی و خوشی در کنار یکدیگر در حال زندگی کردن هستند ، جزو حقوق بشری شما محسوب نمی شوند ؟

آقای احمد شهید گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران شما می بایست دیدارهای خود را با افراد حامی حقوق بشر دنبال کنید نه اینکه با تروریست هایی که مردم این سرزمین آنها را دشمنان قسم خورده خود می دانند دیدار داشته باشید .

تروریست هایی همچون کریم عبدیان ، یاسین غبیشی ، علی ساعدی و دیگر دوستان تروریست آنها ، ذره ای انسانیت در وجود آنها نیست و بر اساس حق طبیعی هر فرد ، ارزشی برای حیات انسانی قائل نیستند و اقدام به تاسیس گروهک های تروریستی مسلح در ایران کرده اند و ادعای حقوق بشری می نمایند .

همین افراد به صورت مستند تا کنون دهها فقره بمب گذاری و ترور خونین در استان خوزستان ایران را انجام داده اند که می تواند به اعترافات همدستان و افراد دستگیر شده در همین راستا مراجعه کرد .

شما به افرادی اجازه دیدار داده اید که آنها توسط محاکم بین المللی و پلیس بین الملل تحت تعقیب می باشند .

آقای احمد شهید آیا دیدار شما با تروریست های خبیث نشان از کج روی و مخدوش بودن گزارشات شما ندارد ؟ این سوال مطمئن سوال 75 میلیون نفر از هموطنان من و بقیه حقیقت جویان جهانی است که از هم نوعان بنده  هستند که فطرت انسانی در آنها بیدار است .

آقای احمد شهید شما باید به شعر معروف سعدی دقت کنید و آن را سرلوحه خود قرار دهید :

بني آدم اعضاي يك پيكرند 
كه در آفرينش زيك گوهرند

چو عضوي به درآورد روزگار 
دگر عضوها را نماند قرار

در ضمن شما می توانید برای درک بهتر عملیات های تروریستی انجام شده بدست همدستان این تروریست ها در استان خوزستان ایران که شبکه Press ، آن را تهیه کرده است و گوشه ای از جنایت های آنها را به تصویر کشیده است را از اینجا مشاهده کنید .


+ نوشته شده در  دوشنبه دوازدهم دی 1390ساعت 0:42  توسط جاسم عبدالله  | 

شبکه الصفا و الوصال تریبون گروههای تجزیه طلب و تروریست

شبکه الصفا و الوصال که مدتی است فعالیت خود را آغاز نموده اند به تریبون گروهک تروریستی المنظمه الوطنیه لتحریر الاحواز (حزم) به سرکردگی حبیب نبگان (تروریست تحت تعقیب اینترپل) تبدیل شده است .

این شبکه به پاتوق عناصر تروریست خاص همچون عادل سویدی ، حبیب نبگان ، سید صباح موسوی ، محمود مزرعه ، جمال عبیداوی ، حبیب فرج ا... کعب و... تبدیل شده است .

این شبکه صهیونیستی تا کنون چندین برنامه تفرقه آمیز در خصوص استان خوزستان روی آنتن برده است و تلاش می نماید ضمن تقویت تفکرات تروریستی به اقدامات ضد امنیتی در استان خوزستان دامن بزند .

+ نوشته شده در  پنجشنبه هشتم دی 1390ساعت 18:4  توسط جاسم عبدالله  | 

از مرغ فروشی تا تحلیل گری BBC و العربیه

مدتی است تصاویر محمد یباری با نام مستعار حامد کنانی را در شبکه های مجازی می بینم ، در شبکه های مختلف ماهواره ای نظیر العربیه ، BBC ، France 24 ، الاخباریه و... با عنوان تحلیل گر مسایل بین المللی و ایران مشاهده می شود . کلی بابت این موضوع خندیدم ، با خودم گفتم بیچاره این شبکه ها ، این بنده خداها اگر بدانند محمد یباری روزی در اهواز مرغ فروش بوده است چه به سر خود می آورند ؟!!!

وای به حال این شبکه ها که بقیه تحلیل گرانشان نیز از همین قماش باشند ... آن وقت است که باید به بقیه گفته های آنها بیشتر بخندیم !!!

+ نوشته شده در  چهارشنبه هفتم دی 1390ساعت 22:10  توسط جاسم عبدالله  | 

تجمع چند تن از عوامل بمب گذاری های خوزستان در مقابل سفارت ایران در هلند

چند تن از تروریست های متواری خوزستان بنام های احمد نیسی ، حاتم نیسی ، هادی بطیلی به همراه خانواده هایشان و عادل سویدی در تاریخ 3 دیماه 1390 در مقابل سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلند تجمع کردند .

جالب این است افراد یاد شده دارای حکم پیگیری بین المللی می باشند که برای مشاهده این امر می توانید به سایت اینترپل مراجعه نمایید .

افراد ذکر شده از تروریست های متواری هستند که دستشان به خون دهها نفر از مردم غیور عرب و فارس خوزستان آغشته است .

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم دی 1390ساعت 19:12  توسط جاسم عبدالله  | 

ذهنیت یک جوان اهوازی در دهه 60

 برای توسعه و آبادانی شهر و دیارم در داخل خود شهرم در حال کوشش و تلاش هستم . نوجوانی و قسمتی از جوانی ما در جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق سپری شد . صحنه های جنگ ، حملات هوایی و زمینی هیچ گاه فراموشم نخواهد شد . در آن ایام با تبلیغات کمی مجذوب گروههای جدائی طلب شدم و به سمت و سوی آنها کشیده شدم ، در ایام جوانی نیز به فعالیت های ناسیونالیستی پرداختم و علاوه بر تحصیل و حضور در جوهای فامیلی در جلسات طایفه ای نیز حضور پیدا می کردم و سعی می کردم با صحبت های خودم و آموزه های پوچی در دوران غفلتم که توسط گروهک جدائی طلب به من داده می شد ، آنها را نیز به اهواز و به اصطلاح کشور احواز بکشانم .در دهه هفتاد با فضای باز سیاسی در گروه لجنه الوفاق فعالیت کردم و از نزدیک با همه ی افراد دخیل در این جریان آشنایی دارم و آنها را به خوبی می شناسم . با ورودم به دانشگاه و تحقیق و پژوهش های بعدی البته دور شدن از حالت افراطی و کشانده شدن به سمت عقل گرایی در دوران دانشگاه ، دغدغه ها و سوالاتی برای من به ذهن می آمد . سوالاتی که از ذهن یک دانشجوی اغوا شده از طرف یکسری از همفکران آن زمان ، به وجود می آمد . از همین همفکران بی فکر ، سوال می کردم و آنها اینگار چیزی نمی دانستند . کم کم به این ذهنیت رسیدم که واقعا آنها کی هستند ؟ برای چی تلاش می کنند ؟ چرا اگر دارای تئوری و هدف هستند از جوانب امر خبر ندارند ؟ آنقدر جلو رفتم و سوال پیچ شدم تا اینکه به یک مورد رسیدم که آنها کینه ورزان و دشمنانی در لباس یک خوزستانی عرب ایرانی هستند که فقط مطیع و دست پرورده ی دیگری هستند . آنقدر جلو رفتم تا به این رسیدم که آنها جاسوسان رژیم بعث هستند . آنها رفت و آمدهایی در همان زمان به عراق داشتند و پس از گرفتن اعلامیه و کاغذهای چاپی و آموزش و پر شدن ذهنیت پوچ آنها به اهواز می آمدند و به صورت قارچی و شبانه که می توان گفت تعداد اندکی بودند به انجام پخش شبنامه و جلسات شبانه می پرداختند و روزها هم باز به جمع آوری اطلاعات برای عراق می پرداختند . آری من جاسم از فعالیت های چند ساله ی خود شرمگین هستم و توبه کار شده ام ... جرقه ی راه انداختن وبلاگ من زمانی زده شد که پس از حوادث ناراحت کننده ترور مردمان ما در خوزستان توسط یک مشت خودفروخته در سال 1384 و به تبعات آن ترورهای دیگر آنان باز دوباره مرا به یاد خاطره های جوانی برد ، زمانی که همان همفکران بی فکر که یک گروه قوم گرای تروریستی تشکیل داده بود و الان هم به خارج از کشور رفته است و با ادعای دموکراسی به فعالیت پرداخته است ، اقدام به کارهای خرابکارانه می کردند و نام عرب را به دیگران خیانت کار جلوه می دادند و سعی در ایجاد تفرقه میان هم وطنانم من جمله عرب و فارس و بختیاری ها داشتند . همان هم فکر من در سال 1384 سردم دار حرکت های تروریستی و خونین خوزستان بود .

این تفکرات و ذهنیت ها از سال 1384 به بعد مرا به این واداشت که به گونه ای برای هموطنان خودم هوشیاری ایجاد کنم و تجربیات تلخ خودم را در اختیار جوانان ، نوجوانان و دیگران قرار بدهم و پرده از چهره ی کثیف و آلوده ی آنها بردارم . آنها همان خائنینی هستند که ادعا حرکت های عربی و حمایت های عربی دارند ولی نامردان عرب را طعمه کرده اند و جیره خوار غربی ها شده اند .

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم دی 1390ساعت 15:37  توسط جاسم عبدالله  | 

داود البصری تروریستی در لباس خبرنگاران !!!

داود البصری نویسنده روزنامه های کشور کویت می باشد که اخبار و تحولات تروریستی را در آنها منتشر می نماید . وی دارای دیدگاه شدید ضد ایرانی است و از عناصر وهابی متمایل به دیدگاههای لیبرال غربی می باشد . این موضوع در نوشته ها و متون چاپ شده وی به وضوح دیده می شود . وی دارای ارتباط تنگاتنگی با گروه تروریستی حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز و المنظمه الوطنیه لتحریر الاحواز به سرکردگی حبیب نبگان و عادل السویدی از عوامل بمب گذاری های سال 1384 در خوزستان دارد . البصری دهها مقاله در مورد تجزیه استان خوزستان در سایت های اینترنتی این گروهک منتشر نموده است .

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم دی 1390ساعت 14:49  توسط جاسم عبدالله  | 

حمايت كتبي فتنه سبز از سازمان منافقين

شماري از اصلاح طلبان فراري به همراه برخي اعضاي گروهك هاي ضدانقلاب از سازمان تروريستي منافقين حمايت كردند.
اين گروه با امضاي نامه مشتركي از دولت عراق خواسته اند اعضاي اين گروهك تروريستي را پناهنده! قلمداد كند و ضرب الاجل 31 دسامبر براي اخراج تروريست ها را به تأخير اندازد. علي افشاري و مادر زنش فريبا داودي مهاجر، احمد باطبي، محسن سازگارا، حسين باقرزاده(عضو سابق مركزيت منافقين)، رامين پرهام (سمپات منافقين)، علي اكبر مهدي، حسن ماسالي، كاظم علمداري، محمد برقعي، مهدي جامي و يوسف عزيزي بني طرف، از امضاكنندگان اين نامه هستند كه ادعا كرده اند «صرف نظر(!؟) از مواضع و عملكرد اين سازمان» بايد مشكل پادگان اشرف حل شود.
خاطرنشان مي شود سازمان منافقين برخي پول هاي بادآورده را در ميان عناصر فراري توزيع مي كند تا در توجيه خيانت ها و جنايت هاي منافقين كه تا مرز مزدوري استخبارات و ارتش صدام پيش رفتند، قلم فرسايي كنند. رشوه هاي مشابهي به برخي مقام هاي آمريكايي سابق و فعلي داده شده تا اين سازمان را از فهرست گروه هاي تروريستي خارج كنند.
اعضاي سازمان تروريستي منافقين تا آخر سال ميلادي جاري (12 روز ديگر) فرصت دارند تا پادگان نظامي اشرف را- كه از سوي صدام هديه گرفته اند- تخليه كرده و خاك عراق را ترك كنند اما اغلب كشورها حاضر نيستند پذيرش تروريست ها را به جان بخرند.
یوسف عزیزی بنی طرف از سرکردگان عناصر جدایی طلب خوزستان است که مطالعه آثار و کتب یاد شده از وی حکایت از دیدگاه کمونیستی وی می باشد . به علت نقش مستقیم وی در ناامنی های خوزستان در سال 1384 به زندان محکوم شده بود . یوسف عزیزی بنی طرف که به علت خوش خدمتی های بسیارش به دولت خبیث بریتانیا ، لندن نشین شده است و از امکانات آنها در حال استفاده جهت خیانت به خوزستان و ایران است ، رفت و آمدهای بسیاری در شبکه های فارسی زبان و عرب زبان که حول محوریت فعالیت آنها بر علیه ایران می باشد دارد که می توان به شبکه های معروف و معلوم الحال بی بی سی فارسی ، صدای آمریکا و العربیه اشاره کرد .
      

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم دی 1390ساعت 14:25  توسط جاسم عبدالله  | 

علی ساعدی (ابوجراح) کیست ؟

علی ساعدی معروف به ابوجراح در کشور انگلیس اقامت دارد ، وی عضو شورای مرکزی گروهک تروریستی جبهه دموکراتیک ملی اهواز (طیف صلاح مزرعه) و مسئول روابط خارجی المنظمه الوطنیه لتحریر الاحواز می باشد .

گروههای مذکور از سال 1384 تا کنون دهها فقره بمب گذاری و ترور در استان خوزستان را طراحی ، برنامه ریزی و به مرحله اجرا در آورده اند که حاصل آن شهادت و مجروحیت شهروندان خوزستانی بوده است .

اطلاعات تکمیلی از دستان آلوده این تروریست در آزار و اذیت ، ترور مردم خوزستان به زودی در همین جا منتشر خواهد شد .

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم دی 1390ساعت 0:16  توسط جاسم عبدالله  | 

کریم عبدیان کیست ؟

کریم عبدیان (بنی سعید) فرزند عبدالله که سابقه دستگیری در رژیم شاهنشاهی دارد و متعهد به همکاری با ساواک شده است ، از عناصر وابسته به گروهها و جریانات افراطی و جدائی طلب موسوم به الاهوازی می باشد که در حال حاضر در کشور آمریکا سکونت دارد . وی عضو ارشد و مشاور عالی حزب تضامن الدیمقراطی الاحواز و سرکرده جریان حقوق بشر اهواز محسوب می گردد .
عبدیان به پنتاگون وصل می باشد و با هدایت سازمان اطلاعاتی سیا به کلیه گروههای قوم گرای افراطی و تجزیه طلب کمک مالی می نماید و در سال 1381 مبلغ 5 میلیون دلار به عناصر افراطی گروههای جدائی طلب موسوم به الاهواز برای اقدامات تروریستی خوزستان کمک کرده است . در اعترافات پخش شده از فعالیت گروههای تروریستی موسوم به گروههای جدائی طلب موسوم به الاهواز در سال 1388 جمال عبیداوی اعتراف نمود در ملاقات با کریم عبدیان در کشور ثالث ، کریم عبدیان موضوع در اختیار قرار دادن منابع مالی از طرف کشور آمریکا برای تحریک قومیتها را مطرح نمود .
کریم عبدیان همچنین در صدد اتحاد و همسو نمودن سایر گروههای تروریستی با گروههای جدائی طلب موسوم به الاهواز می باشد .
یاد شده همچنین ملاقاتهای متعددی با پارلمانترهای اروپائی و غربی در راستای این امور دارد .

+ نوشته شده در  شنبه سوم دی 1390ساعت 14:15  توسط جاسم عبدالله  | 

تروریست کیست ؟ قربانی یا جلاد ؟

همانطور که در روزهای قبل ویدیویی را برای شما دوستان عزیز در این صفحه قرار دادیم که شبکه بین المللی پرس ، آن را تهیه نموده بود و به بحث تروریست های استان خوزستان پرداخته بود و قسمتی از اعترافات تروریست هایی همچون هادی راشدی از گروهک تروریستی خلق عرب و هاشم شعبانی نژاد از گروهک تروریستی مسلح مقاومت مردمی الاهوازی را به تصویر کشیده بود . دیدیم و شنیدیم که آنها چگونه به عملیات های ضد حقوق بشری ، غیر انسانی ، تروریستی خود اعتراف و آنها را بیان نمودند . دیدید که آنها چگونه افراد بیگناه را مورد حمله مسلحانه خود قرار می دادند .

همین تروریست های مسلح هم اکنون مدافع حقوق بشر شده اند و نسبت به افشاگری های دوستان خودشان ، اعتراض می نمایند . آیا به راستی باز هم رویتان می شود ادعای حقوق بشر کنید ؟ اگر شمایی که ادعای حمایت از اعراب خوزستان را دارید ، چرا مردم بیگناه عرب خوزستان را به وسیله حملات مسلحانه و بمب گذاری به قتل می رسانید و باز هم دم از آزادی و حمایت از مردم خوزستان می زنید ؟

همین هاشم شعبانی نژاد در اعترافات خود از حمایت بلا منازع صدام حسین دم می زند . همین صدام حسینی که 8 سال مردم استان خوزستان ( چه عرب و چه غیر عرب ) را با شدیدترین حملات نظامی به خاک و خون کشید . به راستی چنین کسانی می توانند از مردمی حمایت کنند که در خاک وطنشان ایران در حال زندگی کردن هستند . آنها در جایی زندگی می کنند که هم اکنون توسعه و آبادانی آن استان مهم ترین و بزرگترین دغدغه مسئولین دولتی است . همان جایی که دیگر مردم این سرزمین آن را نماد مبارزه با استکبار ، مبارزه با دشمن ، آزادی خواهی از شر دشمنان خونین این آب و خاک می دانند .

حال سایت هایی مرتبط با جنبش مبارزه عربی برای آزادی اهواز ندای قربانی بودن تروریست های جانی همچون هادی راشدی و هاشم شعبانی نژاد سر می دهند ؟ در اینجاست که باید گفت : عجب رویی دارید ...

+ نوشته شده در  شنبه سوم دی 1390ساعت 13:11  توسط جاسم عبدالله  |